KAMPANIA „UCZELNIA PRZYJAZNA DLA SPRAWIEDLIWEGO HANDLU”

W ramach kampanii „Uczelnia Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu” w dn. 9 maja 2019 r. podczas konferencji „Rzecznictwo w imieniu zwierząt i przyrody. Jak chronić środowisko i zwierzęta na co dzień?” w siedzibie Uniwersytetu odbył się panel warsztatowy „FAIR TRADE I ODPOWIEDZIALNA KONSUMPCJA”.

WYSTĄPIENIE MACIEJA SKINDEROWICZA – RELACJA:

Studentki, Ambasadorki Sprawiedliwego Handlu w UP, prezentowały filmy promujące ideę Sprawiedliwego Handlu/ Fair Trade udostępnione przez Fundację „Koalicja Sprawiedliwego Handlu” – Fairtrade Polska w Krakowie.
Podczas trwania konferencji dostępne były materiały informacyjne i produkty Sprawiedliwego Handlu.

Fundacja PRO UNIVERSITATIS jest inicjatorem i koordynatorem działań związanych z realizacją kampanii.