PATRONAT HONOROWY FUNDACJI PRO UNIVERSITATIS NAD MIĘDZYNARODOWĄ KONFERENCJĄ NAUKOWĄ

Miło nam poinformować, iż Fundacja PRO UNIVERSITATIS objęła patronatem honorowym międzynarodową konferencję naukową: Entrepreneurship and Social Economy – Innovations – Environment 2019/ Przedsiębiorczość i Ekonomia Społeczna – Innowacje – Środowisko 2019”, która odbędzie się 22 maja 2019 roku w siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (Audytorium im. prof. Wincentego Danka) w godz. 9:30 – 18.00.

Keynote Speaker: Dr Thomas Gold – dyrektor ds. Badań w Acceleration Group, Nowy Jork, USA, ekspert ds. badań w dziedzinie edukacji i polityk publicznych. Podczas konferencji przedstawi prezentację pt.
„Innowacje społeczne a edukacja w zakresie przedsiębiorczości: obietnice i wyzwania na miarę XXI wieku”.

Wśród uczestników będą naukowcy i praktycy zaangażowani w ekonomię społeczną, przedsiębiorczość, innowacje oraz kwestie środowiskowe m.in. z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Gruzji, Słowacji, Czech, Serbii, Turcji, Ukrainy, Indii, Algierii, Armenii, Republiki Południowej Afryki, Bangladeszu.

PROGRAM KONFERENCJI