SEMINARIUM NAUKOWE „POTYCZKI Z PRAWEM AUTORSKIM”

Serdecznie zapraszamy na seminarium naukowe „Potyczki z prawem autorskim” w ramach Wszechnicy Edukacji Prawnej im. Hugona Kołłątaja. Seminarium poprowadzi dr hab. Bogdan Fischer, pracownik naukowy UJ, radca prawny.

Termin: 24 maja (piątek) 2019 r., godz. 14.00

Miejsce: Aula A-1 Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków.

Fundacja PRO UNIVERSITATIS objęła patronatem działalność Wszechnicy Edukacji Prawnej im. Hugona Kołłątaja. W ramach inauguracji w dn. 6 grudnia 2018 r. odbyło się seminarium naukowe „Wpływ standardów międzynarodowych na Konstytucję i system ustrojowy RP”, prowadzone przez prof. dr hab. Jerzego Jaskiernię. Kolejne wydarzenia w ramach Wszechnicy:
– seminarium naukowe „Specyfika tłumaczeń prawniczych z języka angielskiego” prowadzone przez dr Pawła Madeja (29.01.2019),
– seminarium naukowo-szkoleniowe „Mediacja w służbie prawu” (28.02.2019),
– wykład „Spory korporacyjne w spółkach zamkniętych” wygłoszony przez dr hab. Krzysztofa Oplustila, prof. UJ z Katedry Polityki Gospodarczej UJ w Krakowie (25.04.2019),
– seminarium naukowe „Konstytucyjne i europejskie uwarunkowania postępowania karnego” prowadzone przez prof. Barbarę Nita-Światłowską, Sędzinę Sądu Apelacyjnego w Krakowie (9.05.2019).